8 Juli 2021 Leuker Voedselbos

Wanneer

08-07-2021  
18:45

Reserveringen

Reserveren gesloten

Waar

parkeerplaats Hoeve de Kaolder
Leukerweg 3, Baexem
Kaart niet beschikbaar

Goedenavond dames,

We mogen weer!  En nog voor de vakantie hebben we een prachtige passende avond kunnen organiseren, namelijk naar het Leuker Voedselbos!

We verzamelen ons vanaf 18.30 uur op de parkeerplaats van Leukerweg 3 (Hoeve de Kaolder).
Vandaar wandelen we om 18.45 uur naar het Leuker Voedselbos. Mark Venner zal ons gedurende een wandeling van ongeveer 1,5 uur vertellen over zijn passie en het voedselbos. hierbij een link naar de website https://leukervoedselbos.nl

Na deze informatieve wandeling hebben we de rest van de avond bij De Oude Smidse in Baexem gelegenheid om bij te praten onder het genot van een drankje en hapje.

Voor het eerste deel van de avond adviseren we jullie stevige wandelschoenen aan te trekken.

Kun je alleen het “pumps” gedeelte van de avond (2e gedeelte)? Dan ben je natuurlijk ook van harte welkom! Rond 20.30 uur verwachten we daar te zijn. Het adres van de Oude Smidse is Stationstraat 26, 6095 BS Baexem.

We hopen je te mogen verwelkomen de 8ste juli!
Namens het bestuur Jacqueline, Mieke, Karin, Thea

 

 

Reserveringen

Aanmelden is niet meer mogelijk voor dit evenement.




Log in om de reeds aangemelde leden te zien.